Средняя и старшая

З вересня 2017 ми вносимо кардинальні зміни в роботу середньої школи.

 Під час підведення внутрішніх підсумків в школі, ми зрозуміли, що нас не задовільняє розвиток середньої і старшої школи в Діксі. Порадившись, ми зрозуміли, що правильним кроком буде виділення середньої і старшої школи в окрему школу.

Тому з 1 вересня ми відкриваємо окрему середню + старшу школу. Територіально — більшість старших Діксі-школярів у нас в школі на Оболоні, тому розташування плануємо до 10-15 хвилин від м. Мінська \ Оболонь. Вік дітей: 5-9 клас.

 Станом на зараз у нас близько 30 дітей такого віку в усіх школах. На цю кількість дітей в школі ми і орієнтуємося, тобто, вона буде досить великою. Основним майстром чи тьютором в них залишиться Святослав Вікторенко. Крім того, в нас будуть спеціалісти по даним напрямах:
1. Точні науки (математика, фізика)
2. Природничі науки (біологія, хімія, природознавство
3. Технології та мейкерство
4. АРТ та медіа
5. Гуманітарний блок (історія, географія)
6. Мовний блок (українська мова та література)
7. Англійська (можливо, й інші мови)

 Принципи школи залишаються незмінними — демократичні збори та вільне відвідування. Загальне бачення процесу в нас таке, що паралельно будуть працювати 3 студії, де займаються діти по інтересам. Студії різних напрямів працюють 3 рази на тиждень по 4 години. Під час студій відбувається практична робота. Всі лекції будуть доступні онлайн з телефонів, планшетів та комп*ютерів дітей.

 Святослав буде координувати планування, роботу та звітність дітей та допомагати з індивідульною роботою, як і наразі в школі.

 Ось таке наше бачення. Для бажаючих ми спробуємо зорганізувати розвозку, якщо буде в цьому така потреба. Якщо буде потрібно перевести в цю школу і молодших братів \ сестер — ми будемо думати, як це можна зробити. Ті, хто захоче залишитись в існуючих школах, зможуть це зробити, проте варто зрозуміти, що це буде більше робота на залік в комфортному середовищі. Більш якісну, цікаву та насичену роботу ми будемо реалізовувати в окремій школі за рахунок залучення більшої кількості ресурсів профільних спеціалістів та дещо іншої організації роботи.

10 Responses to Средняя и старшая

 1. диана says:

  Здравствуйте, у меня двое мальчишек-7и10 лет.в обычную школу ходить совсем не хотят.все замучились:и они и я.я-убеждать их что это НАДО,они-жить целый год с чувством вины и не любовью к школе.мы в вишневом.хотелось бы записаться к вам на ближайший к нам адрес..и куда мне подъехать познакомиться поближе с вашей школой?
  Спасибо,Диана

 2. Олена says:

  Добрий день! Моя точка закінчила 8 клас. Ми хотіли б зрозуміти, чи набираєте дітей у 9-ий? І чи є з клас на Оболоні. Навчатися там, де дитина провела останні 8 років, уже не має сенсу. Зневага до дитини, не бажання зрозуміти підлітка в його найскладніший період, навіть не втомили… Просто немає більше сил ані в доньки, ані в нас, батьків.

 3. Ирина says:

  Добрый день, мой сын идут в 8-й класс. В обычную школу не хочет (уже второй год). Скажите, могут ли старшие дети к Вам попасть? Что необходимо и на Левом берегу есть ли старшая школа.
  благодарю, Ирина

 4. Анна says:

  Добрый день! Хотела бы спросить по поводу 9 класса. Средние и старшие школы будут только на Оболони или на Позняках тоже?

 5. Анна says:

  Добрый день. У меня ребенок в 3-м классе, интеллектуал, с лидерскими задатками, с учительницей я вижу отношения не складываются, пошли конфликты. Живем на Борщаговке. Где мы могли бы учиться у вас в следующей году и в дальнейшем? Сколько это будет стоить?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *